Hotel ibis Styles Zeebrugge
Krantaanbieding! 3 dgn Belgische kust + dag Brugge
Deze aanbieding bestaat uit:
- 2 keer een overnachting in een tweepersoonskamer
- 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet
- Inclusief treinticket retour Zeebrugge naar Brugge
- Welkomstdrankje in hotel of Historium
- Inclusief korting op Historium
- Gratis parkeren bij het hotel t.w.v. € 7,-
- Gratis gebruik van wifi
- Gratis gebruik van koffie en thee faciliteiten in de lobby
- Discovery Card Brugge en de kust
- 50% korting op fietshuur van de hotelfietsen (normaal € 16,- per fiets per dag nú € 8,- per fiets per dag)
- Geen extra bedden mogelijk op dit kamertype
Hotel ibis Styles Zeebrugge boeken
ma | di | wo | do | vr | za | zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 1 | ||||||
14 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
15 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
17 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 |
18 | 30 |
Aanbiedingen | Nachten | Prijzen per persoon | |
---|---|---|---|
2 dagen Zeebrugge |
1 nacht | v.a. € 44,50 p.p. |
![]() |
3 dagen Zeebrugge |
2 nachten | v.a. € 89,00 p.p. |
![]() |
Hotel informatie over Hotel ibis Styles Zeebrugge
Hotel ibis Styles Zeebrugge is de ideale combinatie om zo wel strand als stad met elkaar te combineren. Dit gerenoveerde hotel is gelegen op slechts 500 meter van het strand van Zeebrugge. Met de kust tram breng je snel een bezoek aan de bekendere kust plaatsen Knokke en Blankenberge. Ook kun je fietshuren bij het hotel en zo genieten van de speciale kustroute, met tram kom je dan zo nodig weer terug bij het Hotel ibis Styles Zeebrugge. In 10 minuten loop je naar station Zeebrugge-Dorp, de trein brengt je met 10 minuten naar Brugge Centraal. Deze stad benoemd op Unesco Werelderfgoed is het hele jaar door de moeite waard om te bezoeken. En tovert zich zo half november tot eind december om in magische kerstsferen.
Hotel ibis Styles is een modern hotel en beschikt over 60 hotelkamers waarvan standaardkamers, luxere kamers met balkon en familiekamers. Het seizoens gebonden zwembad met zonneterras wordt op 28 graden gehouden. De standaardkamers bieden of twee aparte bedden of een groot tweepersoonsbed, badkamer met bad/douche, föhn, toiletartikelen, gratis wifi, televisie, telefoon, koelkastje, bureau en zitje. Dagelijks wordt er een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd. Aan de bar van het hotel kun je 24 uur per dag eten bestellen. En dit het restaurant gedeelte of op de hotelkamer nuttigen.
Vanuit ibis Styles Zeebrugge kun je Plopsaland de Panne bezoeken, of breng een bezoek aan Sea Life Blankenberge, of winkelen in de bekende kust dorpen of genieten van Brugge. Brugge is stad vol grachten en kent vele imposante gebouwen. De stad leent zich uitstekend om cultuur te snuiven, denk aan het Begijnhof en de Belforttoren. Of om lekker te winkelen en te genieten van Belgische lekkernijen.
Hotelfaciliteiten van Hotel ibis Styles Zeebrugge
- Airconditioning
- Bagage opslag mogelijk
- Bar
- Wifi (gratis)
- Fietsverhuur
- Geschikt voor mindervalide
- Huisdieren niet toegestaan
- Kranten
- Kluisje
- Lift
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Maximaal 2 extra bedden mogelijk
- Receptie 24 uur
- Restaurant
- Rookvrije kamers
- Rookvrij hotel
- Schoenpoetsen
- Terras
- Zithoek
- Zwembad buiten
Belangrijke informatie over Hotel ibis Styles Zeebrugge
Toeristenbelasting
De toeristenbelasting zit niet bij de totaalprijs inbegrepen en bedraagt € 2,12 p.p.p.n.
Parkeren
Parkeren bij het hotel, kosten per verblijf: € 7,00
Parkeren
Ondergrondse parkeergarage (reserveren niet mogelijk) kosten per nacht tot dag van vertrek 12.00 uur € 10,00
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Aantal kamers60 |
Check inVanaf 15:00 uurCheck uitVoor 11:00 uurHoe kan ik betalen?Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, dient in het hotel te worden betaald bij het in- of uitchecken.AnnuleringsvoorwaardenBij annulering tot 14:00 uur op de dag van aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht. |
