Je bevindt je in:    > Zoweg.nl > Hotel Nederland > Hotel Berkel-Enschot > Best Western Hotel de Druiventros > Efteling 2 dagen Tweepersoonskamer max.2 pers.

Best Western Hotel de Druiventros  

Efteling 2 dagen Tweepersoonskamer max.2 pers. 

Deze aanbieding bestaat uit:

  • 1 keer een overnachting in een tweepersoonskamer 
  • 1 keer uitgebreid onbijtbuffet
  • Inclusief 1 dagkaart voor de Efteling (dagkaarten kunnen worden opgehaald bij de receptie van het hotel)
  • Gratis stadsplattegrond
  • Gratis gebruik van koffie en thee faciliteiten op de kamer
  • Gratis gebruik WIFI
  • Maximaal 2 personen op de kamer

De Efteling is geopend van 28 februari t/m 27 november 2011.
Regulier 10.00 - 18.00 uur van 28 februari t/m 10 juli en van 29 augustus t/m 27 november.
Van 10.00 - 20.00 uur op 11 juli t/m 28 augustus. 
Zeven Zomer Avonden 10.00 - 0.00 uur 16, 23 en 30 juli en 6, 13, 20 en 27 augustus.
Winter Efteling 11.00 - 20.00 uur 28 november 2011 t/m tot en met 26 februari 2012.

Foto's

Best Western Hotel de Druiventros Best Western Hotel de Druiventros Best Western Hotel de Druiventros Best Western Hotel de Druiventros Best Western Hotel de Druiventros Best Western Hotel de Druiventros Best Western Hotel de Druiventros
 

Best Western Hotel de Druiventros boeken 

Kies aankomst dag
 madiwodovrzazo
5       1 2 3 4 5
6 6 7 69,50 8 69,50 9 69,50 10 69,50 11 69,50 12 69,50
7 13 69,50 14 69,50 15 69,50 16 69,50 17 69,50 18 19 69,50
8 20 69,50 21 69,50 22 69,50 23 69,50 24 69,50 25 69,50 26 69,50
9 27 69,50 28 69,50 29 69,50            
klik op een datum
klik op een datum
verder

Grote groep? klik hier
 

Hotel informatie over Best Western Hotel de Druiventros 

Bosscheweg 11, 5056 PP, Berkel-Enschot,   (toon kaart)

Het Best Western Hotel De Druiventros ligt in het hart van het gezellige en gastvrije Brabant in de plaats Berkel-Enschot op de rand van Tilburg. Best Western Hotel De Druiventros is een uitstekend hotel voor een veelzijdig weekendje weg. Zo kun je heerlijk shoppen in Tilburg, maar ook de gezellige steden Breda en Den Bosch liggen niet ver van Berkel-Enschot af. Het Best Western Hotel de Druiventros biedt vaak arrangementen aan in combinatie met entreekaartjes voor Safaripark Beekse Bergen en De Efteling.

Het gastvrije familiehotel Best Western Hotel de Druiventros heeft 56 kamers die allen comfortabel zijn ingericht. Tevens zijn er enkele familiekamers waar de kinderen voordelig op de kamer van de ouders kunnen verblijven. De dag kun je afsluiten met een heerlijk diner in het restaurant van het hotel. Een drankje kun je vervolgens doen aan de bar, of op de kegelbaan.

Hier ervaar je volop de Bourgondische levensstijl en gastvrijheid. Natuurliefhebbers kunnen eindeloos fietsen en wandelen in de prachtige omgeving. Zo vind je de Loonse en Drunense duinen op korte afstand van het Best Western Hotel de Druiventros. En ook de Oisterwijkse veen- en heidegebieden lenen zich uitstekend voor een lange wandeling. Voor de mensen die liever voor avontuur gaan valt er ook voldoende te beleven. Zo kun je eenvoudig dagtripjes maken naar Safaripark Beekse Bergen en De Efteling.

 

Hotelfaciliteiten van Best Western Hotel de Druiventros

  • Bagage opslag mogelijk
  • Bar
  • Draadloos internet (gratis)
  • Fietsverhuur
  • Geschikt voor mindervalide
  • Kluisje
  • Lift
  • Lounge
  • Maximaal 1 extra bed mogelijk
  • Nachtportier
  • Restaurant
  • Rookvrije kamers
  • Rookvrij hotel
  • Terras
  • Wasservice
  • Zithoek

Kamerfaciliteiten van Best Western Hotel de Druiventros

  • Bad/douche
  • Föhn
  • Toilet
  • Draadloos internet (gratis)
  • Kluis
  • Roomservice
  • Telefoon
  • Televisie
  • Videokanaal
  • Wekservice

Belangrijke informatie over Best Western Hotel de Druiventros 

Huisdieren
Gratis (op aanvraag bij het hotel)
Parkeren
Gratis parkeren bij het hotel
Toeristenbelasting
Prijzen zijn inclusief toeristenbelasting
Aantal kamers
56
Check in
Vanaf 14:30 uur

Check uit
Voor 11:00 uur

Hoe kan ik betalen?
bij het in- of uitchecken.

Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 18.00 uur op de dag van aankomst worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of wanneer u geen gebruik maakt van uw reservering zonder te annuleren wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.

Kaart

Toon kaart
Best Western Hotel de Druiventros
 
nedstat