Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei
3 dagen Valkenburg
Deze aanbieding bestaat uit:
- 2 keer een overnachting in een tweepersoonskamer
- 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet
- Gratis gebruik van wifi
- Gratis parkeren bij het hotel
- Gratis wandel- en fietsroutes
- Optioneel bij te boeken: fietshuur voor € 10,- per fiets per dag of een E-bike voor € 20,- per dag. Een extra 3-gangen diner voor € 29,50 per persoon.
- Het is helaas niet mogelijk om extra bedden op de kamer te plaatsen.
Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei boeken
ma | di | wo | do | vr | za | zo | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 1 | ||||||
14 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
15 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
16 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
17 | 23 60,00 | 24 60,00 | 25 60,00 | 26 | 27 | 28 | 29 69,00 |
18 | 30 74,00 |
Aanbiedingen | Nachten | Prijzen per persoon | |
---|---|---|---|
Krantaanbieding! 3 dagen Valkenburg incl. diner |
2 nachten | v.a. € 69,00 p.p. |
![]() |
2 dagen Valkenburg |
1 nacht | v.a. € 32,50 p.p. |
![]() |
Hotel informatie over Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei
Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei ligt in het bourgondische plaatsje Houthem St. Gerlach, vlakbij Valkenburg. Het heuvelachtige landschap, de mooie valleien en charmante omliggende dorpjes, maken dit de perfecte uitvalsbasis voor een paar heerlijk dagen vakantie. Ook de sfeervolle steden Maastricht en Luik liggen op korte afstand van het hotel. Of je kan ook een dag gaan ontspannen bij Thermae 2000.
Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei telt 39 hotelkamers, welke zijn voorzien van een eigen badkamer met toiletartikelen, gratis wifi, televisie en zithoek. In het à la carte restaurant kan je plaatsnemen voor een hapje en drankje, evenals in de bar, de lounge of met lekker weer op het terras. Neem je de fietsen mee? Dan kan je deze hier stallen, maar er zijn ook fietsen te huur. De auto parkeer je gratis bij het hotel en je trouwe viervoeter is ook van harte welkom!
Vanuit Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei kan je heerlijk wandelen en fietsen door de natuur. Heb je meer behoefte aan de gezelligheid van de stad? Dan kan je een kijkje nemen in Maastricht, Valkenburg of het Belgische Luik. Een bezoek aan het alom bekende wellnesscentrum Thermae 2000 is ook zeker een aanrader, voor ieder die op zoek is naar ontspanning. Wil je iets leuks met de kinderen ondernemen? Ga dan naar GaiaZoo of naar het Sprookjesbos in Valkenburg aan de Geul.
Hotelfaciliteiten van Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei
- Airconditioning
- Bar
- Bistro
- Wifi (gratis)
- Fietsenstalling beveiligd
- Fietsenstalling overdekt
- Fietsverhuur
- Huisdieren toegestaan
- Lift
- Lounge
- Restaurant
- Solarium
- Terras
- Fletcher Hotels
Kamerfaciliteiten van Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei
- Bad/douche
- Föhn
- Toiletartikelen
- Toilet
- Wifi (gratis)
- Telefoon
- Televisie
- Zitje
Belangrijke informatie over Fletcher Hotel-Restaurant De Geulvallei
Toeristenbelasting
De toeristenbelasting zit niet bij de totaalprijs inbegrepen en bedraagt € 2,00 p.p.p.n.
Parkeren
Gratis parkeren bij het hotel
Huisdieren
Huisdieren (op aanvraag) € 10,00 p.n.
Aantal kamers39 |
Check inVanaf 14:30 uurCheck uitVoor 10:30 uurHoe kan ik betalen?Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, dient in het hotel te worden betaald bij het in- of uitchecken.AnnuleringsvoorwaardenBij annulering tot 14 dagen vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt 100% in rekening gebracht. |
