Je bevindt je in:    > Zoweg.nl > Hotel Nederland > Hotel Zoetermeer > Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel > 2 dagen Elysium arrangement

Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel  

2 dagen Elysium arrangement 

Deze aanbieding bestaat uit:

  • 1 keer uitgebreid ontbijtbuffet
  • Inclusief welkomstdrankje
  • Inclusief 1 dag entree tot Elysium Bleiswijk (graag bij opmerkingen aangeven welke dag je hiervan gebruik wenst te maken. Vouchers dienen opgehaald te worden in het hotel)
  • Inclusief toegang Holland Casino
  • Late check out om 15.00 uur (o.b.v. beschikbaarheid)
  • Gratis fiets- en wandelroutes
  • Gratis stadsplattegrond

De minimum leeftijd voor een bezoek aan het Elysium is 14 jaar. Personen tussen de 14 en 18 jaar mogen het Elysium alleen onder begeleiding van een volwassene bezoeken.

Foto's

Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel
 

Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel boeken 

Kies aankomst dag
 madiwodovrzazo
18    1 2 3 4 5 6
19 7 8 9 10 11 12 13
20 14 15 16 17 18 19 20
21 21 22 59,50 23 59,50 24 59,50 25 59,50 26 59,50 27 59,50
22 28 59,50 29 59,50 30 59,50 31 59,50         
klik op een datum
klik op een datum
verder

Grote groep? klik hier
 

Hotel informatie over Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel 

Kinderen van versteeg plein 18, 2713 HB, Zoetermeer,   (toon kaart)

Golden Tulip Zoetermeer Centre is een 4-sterren hotel, gelegen aan de rand van Zoetermeer. Het hotel heeft een unieke ligging nabij het Groene Hart en het stadscentrum. NS Station Zoetermeer en de A12 liggen op korte afstand van het hotel, waardoor het hotel gemakkelijk te bereiken is.

Golden Tulip Zoetermeer Centre is sfeervol ingericht en ligt op korte afstand van het stadscentrum. Het hotel beschikt over diverse faciliteiten, zoals draadloos internet (in de lobby gratis, op de kamer betaald) en vergaderfaciliteiten. Geniet van een culinaire maaltijd in het restaurant Bar Brasserie Bogatti’s. De gevarieerde gerechten worden met verse seizoensgebonden ingrediënten bereidt. Of kom tot rust in de African bar met een overheerlijk drankje. De 40 kamers zijn comfortabel ingericht en beschikken over vele faciliteiten. 

Het hotel Golden Tulip Zoetermeer Centre is een ideale uitvalbasis om de omgeving van Zoetermeer te verkennen. In deze plaats ligt Snowworld, waar je het hele jaar door kunt skiën. Ideaal voor de sportliefhebbers! Shoppen doe je in de grote winkelstraten van Den Haag. In deze stad zijn diverse winkelcentra, kleine boetiekjes en souvenirwinkeltjes te vinden. Breng ook een bezoek aan Scheveningen, waar je prachtige strandwandelingen kunt maken.

 

Hotelfaciliteiten van Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel

  • Bagage opslag mogelijk
  • Bar
  • Draadloos internet (gratis)
  • Kluisje
  • Kranten
  • Lift
  • Lounge
  • Maximaal 1 extra bed mogelijk
  • Nachtportier
  • Receptie 24 uur
  • Restaurant
  • Rookvrije kamers
  • Rookvrij hotel
  • Stomerij
  • Terras
  • Tuin
  • Wasservice
  • Zithoek

Belangrijke informatie over Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel 

Toeristenbelasting
€ 2,98 p.p.p.n.
Huisdieren
€ 7,50 p.n.
Parkeren
Parkeren (reserveren niet mogelijk) kosten per 24 uur: € 5,00
Aantal kamers
40
Check in
Vanaf 15:00 uur

Check uit
Voor 11:00 uur

Hoe kan ik betalen?
bij het in- of uitchecken.

Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 1 dag vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de eerste overnachting in rekening gebracht.

Kaart

Toon kaart
Golden Tulip Zoetermeer Centre Hotel
 
nedstat