Hotel Golden Tulip West-Ende ★★★★
Steenweg 1, 5707 CD, Helmond, (toon kaart)
Zoweg Deal! 3 dagen Helmond - Comfort kamer
Deze aanbieding bestaat uit:
- 2 keer een overnachting in een Comfort kamer
- 2 keer uitgebreid ontbijt
- Gratis wandel- en fietsroutes
- Gratis gebruik van wifi
- Maximaal 1 extra bed op de kamer mogelijk (op aanvraag). Babybed voor kinderen t/m 1 jaar € 10,50 per nacht. Oudere kinderen en volwassenen € 24,50 per nacht.
Kies een aankomstdatum
Geselecteerde aanbieding: Zoweg Deal! 3 dagen Helmond - Comfort kamer
excl. toeristenbelasting € 1,50 p.p.p.n. & € 20,- res. kosten
Overige aanbiedingen
Algemene info
Check inVanaf 14:00 uur
Check uit
Voor 11:00 uur
Hoe kan ik betalen?
Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, dient in het hotel te worden betaald bij het in- of uitchecken.
Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 14:00 uur 7 dagen vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de totale reservering in rekening gebracht.
Toeristenbelasting
De toeristenbelasting zit niet bij de totaalprijs inbegrepen en bedraagt € 1,50 p.p.p.n.
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Parkeren
Parkeren bij het hotel, kosten per 24 uur: € 12,50
Aantal kamers
106 kamers
Hotel informatie
Hotel Golden Tulip West-Ende is gevestigd in een prachtig, 19de-eeuws gebouw. Het 4-sterren hotel ligt in het hart van de Peel, midden in het gezellige centrum van Helmond. De stad Eindhoven ligt ook binnen handbereik, met de auto ben je hier in 15 minuten. In de omgeving is van alles te beleven, maak bijvoorbeeld een mooie fietstocht door Helmond en omstreken. Bij het hotel zijn fietsen te huur!
De 106 comfortabele kamers van Hotel Golden Tulip West-Ende zijn van alle gemakken voorzien. De kamers beschikken over een telefoon, flatscreen televisie, gratis wifi en een badkamer met douche/bad, toilet en toiletartikelen. In Brasserie Rubenshof geniet je dagelijks van een uitgebreide kaart en een huiselijke sfeer. Voor het ontbijt, lunch en diner kan je hier terecht. Er wordt gebruik gemaakt van plaatselijke en seizoensgebonden verse producten. Sluit de dag af met een lekker drankje in de sfeervolle bar.
Vanuit Hotel Golden Tulip West-Ende loop je zo het centrum van Helmond in, hier vind je vele leuke winkeltjes en restaurantjes. Een bezoek aan Kasteel Helmond en aan het Jan visser Museum mogen ook zeker niet aan je verblijf ontbreken. Voor natuurliefhebbers is een bezoek aan Nationaal Park De Peel zeker een aanrader, dit is een een uniek natuurgebied met vennen, moerassen, vaarten en bossen. Ideaal voor een prachtige wandel- of fietsroute. Of ga een dag op citytrip naar Eindhoven en ontdek de vele winkeltjes en museau, er is ook een ruime keuze aan gezellige eettentjes.
Uitstekend Gebaseerd op 51 beoordelingen
Hotelfaciliteiten van Hotel Golden Tulip West-Ende
- Bagage opslag mogelijk
- Bar
- Fietsenstalling beveiligd
- Fietsenstalling overdekt
- Fietsverhuur
- Golden Tulip
- Golfbaan in de buurt
- Huisdieren niet toegestaan
- Kluisje
- Lift
- Lounge
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Nachtportier
- Oplaadpunt auto
- Oplaadpunt E-bikes
- Receptie 24 uur
- Restaurant
- Rookvrij hotel
- Terras
- Wasservice
- Wifi (gratis)
Kamerfaciliteiten van Hotel Golden Tulip West-Ende
- Bad/douche
- Bureau
- Flatscreen televisie
- Föhn
- Roomservice
- Telefoon
- Toilet
- Toiletartikelen
- Wifi (gratis)