Fletcher Hotel-Restaurant Paasberg ★★★
Paasberg 2, 7241 JR, Lochem, (toon kaart)
Zoweg Deal! 3 dagen Achterhoek Halfpension
Deze aanbieding bestaat uit:
- 2 keer een overnachting in een tweepersoonskamer Comfort met douche
- 2 keer uitgebreid ontbijtbuffet
- 2 keer een diner (hoofdgerecht)
- Gratis gebruik van wifi
- Gratis parkeren bij het hotel
- Het is niet mogelijk om extra bedden op de kamer te plaatsen
Kies een aankomstdatum
Geselecteerde aanbieding: Zoweg Deal! 3 dagen Achterhoek Halfpension
excl. toeristenbelasting € 3,- p.p.p.n. & € 20,- res. kosten
Overige aanbiedingen
Aanbiedingen:
- Zoweg Deal! 3 dagen Achterhoek incl. diner
- 2 nachten
- v.a. € 95,00 p.p.
- Bekijk »
Algemene info
Check inVanaf 15:00 uur
Check uit
Voor 11:00 uur
Hoe kan ik betalen?
Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, dient in het hotel te worden betaald bij het in- of uitchecken.
Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 5 dagen vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt 100% in rekening gebracht.
Toeristenbelasting
De toeristenbelasting zit niet bij de totaalprijs inbegrepen en bedraagt € 3,00 p.p.p.n.
Parkeren
Gratis parkeren bij het hotel
Huisdieren
Huisdieren zijn niet toegestaan
Aantal kamers
36 kamers
Hotel informatie
Fletcher Hotel-Restaurant Paasberg ligt aan de voet van de Lochemse Berg, in het gelijknamige plaatsje Lochem. Gastvrijheid staat in dit hotel centraal. Te midden van de prachtige natuur van de Achterhoek, hoef je je geen moment te vervelen. Een dagje naar Hanzestad Zutphen behoort ook tot de mogelijkheden!
Fletcher Hotel-Restaurant Paasberg telt 36 comfortabele hotelkamers. De kamers zijn van alle gemakken voorzien, zoals een eigen badkamer incl. toiletartikelen, gratis wifi, televisie en zithoek. In het hotel-restaurant kun je genieten van het mooie uitzicht over de natuurrijke omgeving. In dit restaurant worden de heerlijkste gerechten geserveerd, waarbij gebruik wordt gemaakt van populaire streekproducten. Na het diner verwelkomen de medewerkers van de hotelbar je graag voor een afzakkertje. Daarnaast biedt het hotel fietsverhuur, is er een fietsenstalling aanwezig en kun je met mooi weer plaatsnemen op het terras.
Een dagje eropuit? Het centrum van Lochem is een bezoekje meer dan waard! Erg sfeervol met haar restaurantjes en winkels. Ook liggen er verschillende kastelen en landgoederen in de omgeving, zoals Kasteel Vorden en Landgoed Veldhorst. Voor de natuurliefhebber valt er ook genoeg te ontdekken. Fiets over de Lochemse Berg en neem een kijkje bij de Witte Wievenkuil. Daarnaast is museum de Zwiepse Molen een aanrader!
Zeer goed Gebaseerd op 61 beoordelingen
Dit cijfer is een gemiddelde van onze eigen verzamelde beoordelingen en die van andere partijen
Hotelfaciliteiten van Fletcher Hotel-Restaurant Paasberg
- Bar
- Biljart
- Fietsenstalling beveiligd
- Fietsenstalling overdekt
- Fietsverhuur
- Fitness
- Fletcher Hotels
- Huisdieren niet toegestaan
- Lift
- Lounge
- Maximaal 1 extra bed mogelijk
- Oplaadpunt auto
- Restaurant
- Solarium
- Terras
- Wifi (gratis)
Kamerfaciliteiten van Fletcher Hotel-Restaurant Paasberg
- Aparte bedden
- Bureau
- Douche
- Föhn
- Kluisje
- Telefoon
- Televisie
- Toilet
- Wifi (gratis)
- Zitje