Hotel Clostermanns Hof ★★★★

Heerstraße 2a, 53859, Niederkassel (toon kaart)

  • Karakteristiek hotel met sauna
  • Tussen de steden Keulen en Bonn
  • Een 18-holes golfbaan in de buurt
  • Tip! Het Zevengebergte

Het luxe 4-sterren Hotel Clostermanns Hof is prachtig gelegen op het platteland van Niederkassel tussen de steden Keulen (20 km) en Bonn (15 km) op niet al te lange afstand van Düsseldorf (60 km). Niederkassel is een groene omgeving vanuit waar je mooie wandel- en fietstochten kunt maken. Het hotel beschikt over een wellness met Finse sauna en vernieuwde fitness, 18-holes golfbaan met mogelijkheid tot 5-holes, twee restaurants,...

Meer info

Een zeer mooi hotel, met vriendelijk personeel. De mooie kamer en badkamer. Een super goed ontbijt. Een rondvaart vanuit Bonn naar Linz is heel mooi en leuk om te doen.
Betaal vrijwel altijd bij aankomst
Annuleren vaak gratis
Gasten beoordelen ons met een 9,2 9,1 thuiswinkel kiyoh beoordeling

Wanneer wil je weg?

Aanbiedingen:

  • 2 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 1 nacht
  • v.a. € 54,50 p.p.
  • Bekijk »
  • 3 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 2 nachten
  • v.a. € 109,00 p.p.
  • Bekijk »
  • 4 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 3 nachten
  • v.a. € 163,50 p.p.
  • Bekijk »
  • 5 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 4 nachten
  • v.a. € 218,00 p.p.
  • Bekijk »
  • 6 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 5 nachten
  • v.a. € 277,50 p.p.
  • Bekijk »
  • 7 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 6 nachten
  • v.a. € 362,00 p.p.
  • Bekijk »
  • 8 dagen Niederkassel excl. ontbijt
  • 7 nachten
  • v.a. € 451,50 p.p.
  • Bekijk »

Algemene info

Check in
Vanaf 15:00 uur

Check uit
Voor 11:00 uur

Hoe kan ik betalen?
Het volledige bedrag, inclusief de reserveringskosten, dient in het hotel te worden betaald bij het in- of uitchecken.

Annuleringsvoorwaarden
Bij annulering tot 48 uur vóór de aankomstdatum worden geen kosten in rekening gebracht. Bij annulering daarna of indien u niet komt opdagen (no-show) wordt de totale reservering in rekening gebracht.

Huisdieren
Huisdieren € 20,00 p.n.

Milieusticker
Milieusticker

Parkeren
Gratis parkeren bij het hotel

Toeristenbelasting
De toeristenbelasting zit bij de totaalprijs inbegrepen.

Aantal kamers
66 kamers

Hotel informatie

Het luxe 4-sterren Hotel Clostermanns Hof is prachtig gelegen op het platteland van Niederkassel tussen de steden Keulen (20 km) en Bonn (15 km) op niet al te lange afstand van Düsseldorf (60 km). Niederkassel is een groene omgeving vanuit waar je mooie wandel- en fietstochten kunt maken. Het hotel beschikt over een wellness met Finse sauna en vernieuwde fitness, 18-holes golfbaan met mogelijkheid tot 5-holes, twee restaurants, huurfietsen en gratis parkeerterrein.

Hotel Clostermanns Hof is grotendeels een historisch pand met een rijke geschiedenis. Tegenwoordig heeft het 66 ruime hotelkamers voorzien van grote bedden, een badkamer met toiletartikelen en föhn, flatscreen tv, bureau en zitje. Dagelijks wordt er een uitgebreid ontbijtbuffet geserveerd. In de serre met uitzicht op de binnenplaats, wat in de zomer een heuze biergarten wordt, kun je genieten van koffie met zelf gebakken taart. Het hotel beschikt over 2 uitstekende restaurants. Restaurant 'Clostermanns' met seizoensgebonden regionale gerechten en 'Le Gourmet' met een verfijnde kaart en beloond met een Michelinster*.

In de zomer is het nabij gelegen natuurgebied Wahner Heide een aanrader. Een landschap van circa 5.000 hectare, in dit gebied vindt je veel beschermde vogels, geiten en runderen. Liever een stad bezoeken? De sfeervolle steden Keulen en Düsseldorf spreken voor vele voorzich. Bonn is dan weer wat minder bekend. Net als Keulen en Düsseldorf is deze oude stad Bonn gelegen aan Rijn. Deze stad is wat rustiger en kent ook verschillende kerstmarkten, leuke winkelstraten, mooie pleinen, met horeca gelegenheden, centrale markt en de Domkerk St. Martin. Ook het prachtige Zevengebergte ligt niet ver van het hotel. 1 van de 7 bergen draagt de naam Drachenfels (Drakenrots), een dode vulkaan aan de oever van de Rijn. De gelijknamige adembenemende burcht is hier ook te vinden. Maak ook meteen een tussenstop in het leuke stadje Köningswinter.

Belangrijke informatie
Mocht u willen reserveren voor het restaurant, dan kan dit na het maken van een boeking. U dient het hotel hiervoor rechtstreeks te bellen.

Zeer goed Gebaseerd op 1106 beoordelingen

Kamer
-
Locatie
-
Ontbijt
-
Personeel
-
Prijs/kwaliteit
-
Kindvriendelijk
-

J Boon

Stel

5 nachten — 2 januari 2022

Beoordeling: 10 januari 2022

Lekkere bedden, uitgebreid ontbijt en vriendelijk personeel.

Internet viel 2x uit en het diner was het geld niet waard.

Tip! Dagje naar Bonn beviel prima.

K.H.M. Meijer

Stel

5 nachten — 18 december 2018

Beoordeling: 11 januari 2019

Landelijk. Fietsen en wandelen. Direct aan de Autobahn. Veel steden rondom. Dineren super.

Anoniem

Stel

7 nachten — 8 augustus 2018

Beoordeling: 18 augustus 2018

Wandelingen en fietsen.

De airco onder onze kamer die sloeg de hele nacht aan.

Tip! De fietstochten langs de Rijn, Siegburg, Keulen en Bonn, we hadden prachtig weer.

Hotelfaciliteiten van Hotel Clostermanns Hof

  • Bagage opslag mogelijk
  • Bar
  • Bibliotheek
  • Fietsenstalling
  • Fietsenstalling beveiligd
  • Fietsenstalling overdekt
  • Fietsverhuur
  • Fitness
  • Golfbaan in de buurt
  • Huisdieren toegestaan
  • Kluisje
  • Kranten
  • Lift
  • Lounge
  • Maximaal 1 extra bed mogelijk
  • Nachtportier
  • Restaurant
  • Sauna
  • Terras
  • Wasservice

Alle kamers:

FAQ: Veelgestelde vragen

Wat is de goedkoopste aanbieding bij Hotel Clostermanns Hof?

De goedkoopste aaanbieding is %days% dagen Niederkassel excl. ontbijt, deze boek je nu voor maar € 54,50! (op het moment van schrijven)

Hoe goed beoordeelt men een verblijf bij Hotel Clostermanns Hof?

Onze gasten geven Hotel Clostermanns Hof gemiddeld een 8.40 na hun verblijf. Dit cijfer is gebaseerd op 1106 beoordelingen.

Hoe lang kan ik verblijven bij Hotel Clostermanns Hof?

Bij Hotel Clostermanns Hof is nu een aanbieding voor 8 dagen. Wil je nog langer verblijven, neem dan contact op met Zoweg.nl.

Welke tijd kun je in- en uitchecken bij Hotel Clostermanns Hof?

Bij Hotel Clostermanns Hof kun je inchecken om 15:00 uur en uitchecken om 11:00 uur.

Omgeving van het Hotel

Static image